top of page
20230608_125117.jpg

Kaluna Glamp Jungle

 

3 namioty glampingowe premium położone w gęsto zalesionej części pola namiotowego.

Każdy z prywatnym prysznicem, idealne dla osób szukających większego spokoju i odcięcia. 

 

We wszystkich pachnących świerkiem namiotach znajdziecie wygodne, duże łóżko z wygodnym materacem. Największy komfort uzyskacie przy pobycie max 2 osób. Jeżeli jednak planujecie wypad w 3 lub 4 osoby rozkładana kanapa poleca się na dodatkowe spanie. 

Aneks kuchenny obejmuje zlew campingowy, lodówkę z zamrażalnikiem, dwupalnikową kuchenkę gazową, kawiarkę i spieniacz mleka, wszystkie niezbędne naczynia, garnek i patelnię.   Szklanki, kubki i obowiązkowo (nietłukące) kieliszki do wina (lub innych napoi, nie ograniczajmy wyobraźni).

Nie ma tu ogromnej garderoby ale jest miejsce na walizki i wieszak na ubrania. Przytulne wnętrza dopełniają kolorowe tkaniny i oryginalne dodatki.

 

Bardzo ważne jest dla nas doświadczanie. Same staramy się pielęgnować codziennie bycie tu i teraz, ze sobą. W uszanowaniu przyrody, w odpoczynku od świata technologii -  do tego samego zachęcamy.  W każdym z namiotów znajdziecie parę fajnych książek, karty,  kolorowanki i inne różności.  Fajnie jest też spędzić cały dzień nad lub w jeziorze lub w lesie.  Jeżeli jednak poczujecie potrzebę odpalenia komputera, na stanie znajdziecie wygodny stolik pod laptopa a sprzęt podłączyć można do prądu.

Unikalne wnętrze dopełnia prywatny, zadaszony taras z ręcznie wykonanymi, drewnianymi fotelami – miejsce w pierwszym rzędzie, żeby zanurzyć się w naturze.

Każdy namiot posiada prywatne miejsce ogniskowe.

Same namioty glampingowe, sprowadzane na zamówienie, wykonane są z wytrzymałej bawełny wojskowej  i przystosowane są do ekstremalnych warunków pogodowych. Cztery okna dodają konstrukcji przestrzeni i lekkości. Są całkowicie wodoodporne, a dodatkowo posiadają na wejściu moskitierę.  Każdy namiot zamykany jest na kłódkę.

ŁAZIENKI: 
Każdy namiot na posiada przepiękny, prywatny, zewnętrzny prysznic z przezroczystym dachem z deszczownicą. Ciepłą wodę zapewniają ogrzewacze przepływowe (prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją!).  Pod prysznicem można używać wyłącznie naturalnych kosmetyków biodegradowalnych. 

Dla gości KG Jungle dostępne są 2 spłukiwane toalety na klucz, znajdujące się ok 50m od namiotów.

bottom of page