top of page

Zasady i rezerwacje

Namioty wynajmowane są na doby. Minimalna ilość pobytu w Kaluna Glamp to 2 doby.
 
Ilość osób w namiocie ustalana jest podczas rezerwacji. Maksymalna ilość w namiocie to 4 osoby dorosłe, jednak największy komfort uzyskacie przy 2 osobach.

Check in od godz. 15:00 w dniu przyjazdu.
Check out do godz. 11:00 dnia następnego.


Rezerwacji można dokonać poprzez portal AIR BNB lub ALOHACAMP

Cisza nocna na polu namiotowym obowiązuje w godz.  22.00 do 6.00 jednak właściciele mają jedną zasadę – gitara jest święta i tej uciszać nie będą.  Trzeba mieć na uwadze, że jest to pole namiotowe (zatyczki do uszu na wszelki wypadek - bo czemu nie - na wyposażeniu namiotu:))

Ze wzgledów bezpieczeństwa (brak barierek na tarasach) w namiotach Kaluna nie polecamy pobytu dzieci poniżej 2 r życia.

Pobyt w namiotach w przypadku 2 nocy w weekend możliwy jest jedynie czwartek - sobota i sobota - niedziela. W przypadku 3 nocy zasada nie ma znaczenia.

Na terenie namiotów (namiot + taras oraz ognisko) mogą przebywać jedynie goście Kaluna Glamp.

Prosimy – nie palcie w namiotach. Niczego - ani papierosów (i pochodnych), ani świeczek. 

Przed wyjściem z namiotu upewnijcie się, że światłą są pogaszone a wszelkie urządzenia elektryczne wyłączone.  

Cenne przedmioty i wartościowe rzeczy polecamy trzymać schowane – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie Kaluny i Pola Namiotowego. 

Zwierzęta mogą przebywać w namiotach, natomiast należy to uzgodnić przed rezerwacją. Prosimy o przywiezienie własnego posłania dla pupila.

Oddajemy Wam do użytku efekty naszej ciężkiej pracy – uszanujcie proszę tę przestrzeń. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych namiotu,  powstałe z jego winy (lub pupila)

Linia brzegowa jeziora na Polu Namiotowym ma kilka pomostów z zejściem do wody. Kąpieliska nie są strzeżone.

Bardzo prosimy o niezabieranie pamiątek z namiotów i ich wyposażenia.

Na terenie Pola Namiotowego można palić ogniska w wyznaczonych miejscach – prosimy o zachowanie ostrożności podczas palenia ognia. Drzewo na opał można pobrać z lasu lub za opłatą z budynku głównego (30 PLN)

Rezerwacja jest równoznaczna z akceptacją warunków Kaluna Glamp, zasad i poniższego regulaminu miejsca.

Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) przez Kaluna Katarzyna Deptula dla potrzeb niezbędnych do realizacji pobytu.  Wyraża również zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Kaluna Katarzyna Deptula. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, wysyłając odmowę w wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. 

bottom of page