top of page

Kaluna Glamp Forest

 

3 namioty glampingowe  z widokiem na piękny czysty lat z dostępem do ogólnych dla pola toalet i pryszniców. Idealne dla wszystkich, którzy uwielbiają klimat  campingowy.  

Namioty ustawione są na polu namiotowym, tyłem do pozostałych gości campingu,  a z tarasu mamy widok na las.

 

We wszystkich pachnących świerkiem namiotach znajdziecie wygodne, duże łóżko z wygodnym materacem. Największy komfort uzyskacie przy pobycie max 2 osób. Jeżeli jednak planujecie wypad w 3 lub 4 osoby rozkładana kanapa poleca się na dodatkowe spanie. 

Aneks kuchenny obejmuje zlew campingowy, lodówkę z zamrażalnikiem, dwupalnikową kuchenkę gazową, kawiarkę i spieniacz mleka, wszystkie niezbędne naczynia, garnek i patelnię.   Szklanki, kubki i obowiązkowo (nietłukące) kieliszki do wina (lub innych napoi, nie ograniczajmy wyobraźni).

Nie ma tu ogromnej garderoby ale jest miejsce na walizki i wieszak na ubrania. Przytulne wnętrza dopełniają kolorowe tkaniny i oryginalne dodatki.

 

Bardzo ważne jest dla nas doświadczanie. Same staramy się pielęgnować codziennie bycie tu i teraz, ze sobą. W uszanowaniu przyrody, w odpoczynku od świata technologii -  do tego samego zachęcamy.  W każdym z namiotów znajdziecie parę fajnych książek, karty,  kolorowanki i inne różności.  Fajnie jest też spędzić cały dzień nad lub w jeziorze lub w lesie.  Jeżeli jednak poczujecie potrzebę odpalenia komputera, na stanie znajdziecie wygodny stolik pod laptopa a sprzęt podłączyć można do prądu.

Unikalne wnętrze dopełnia prywatny, zadaszony taras z ręcznie wykonanymi, drewnianymi fotelami – miejsce w pierwszym rzędzie, żeby zanurzyć się w naturze. Namioty są kameralne ale dodatkowo jeszcze wyposażyłyśmy boki tarasu w rolety, które tworzą więcej prywatności. 

Same namioty glampingowe, sprowadzane na zamówienie, wykonane są z wytrzymałej bawełny wojskowej  i przystosowane są do ekstremalnych warunków pogodowych. Cztery okna dodają konstrukcji przestrzeni i lekkości. Są całkowicie wodoodporne, a dodatkowo posiadają na wejściu moskitierę.  Każdy namiot zamykany jest na kłódkę.

ŁAZIENKI: 
Na terenie pola jest parę wspólnych sanitariatów ze spłukiwanymi toaletami + prysznice z ciepłą wodą, dostepne w budynku głównym (przy bramie), z których goście Kaluna Glamp Forest korzystają bezpłatnie. 
Jest ciepła woda jednak jak to wszędzie czasem tak i tu zdarzają się awarie. 

WhatsApp Image 2022-06-07 at 09.36.52 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-06-05 at 20.10.21 (1).jpeg
DSC04926.jpg
bottom of page